Plugins - - en to nl translation catalogue (1062 entries)

en: Go To OttoKit
nl: Ga naar ottokit

en: OttoKit Connection Issue
nl: Verbindingsprobleem met Ottokit

en: Get Started With OttoKit (Formerly SureTriggers)
nl: Aan de slag met OttoKit (voorheen SureTriggers)

en: Connect your plugins and apps together with OttoKit (Formerly SureTriggers)
nl: Verbind je plugins en apps met elkaar met OttoKit (voorheen SureTriggers)

en: Please connect to or create your OttoKit (Formerly SureTriggers) account.
nl: Maak verbinding met je OttoKit (voorheen SureTriggers) account of maak er een aan.

en: WP Fusion CRM does not support tag creation.
nl: WP Fusion CRM ondersteunt het maken van tags niet.

en: Failed to create new tag.
nl: Het is niet gelukt om een nieuwe tag aan te maken.

en: Update Comment Status
nl: Reactie status updaten

en: New Event Created
nl: Nieuw evenement aangemaakt

en: No taxonomies found.
nl: Geen taxonomieën gevonden.

en: Invalid Course ID.
nl: Ongeldig cursus ID.

en: Find Course Taxonomies
nl: Vind cursus taxonomieën

en: OttoKit Version
nl: Ottokit versie

en: OttoKit Status
nl: Ottokit status

en: OttoKit
nl: Ottokit

note: Plugin Name of the plugin Author of the plugin
en: OttoKit (Formerly SureTriggers)
nl: Ottokit (voorheen SureTriggers)

en: Note has been successfully added.
nl: Notitie is succesvol toegevoegd.

en: Failed to add note. Please try again.
nl: Het is niet gelukt om een notitie toe te voegen. Probeer het opnieuw.

en: Add Note
nl: Notitie toevoegen

en: List Tasks
nl: Taken opnoemen

en: List Task Labels
nl: Lijst taaklabels

en: Create Stage
nl: Stadium creëren

en: Create Label
nl: Label maken

en: Task not found.
nl: Taak niet gevonden.

en: Task ID and assignees are required.
nl: Taak ID en verantwoordelijken zijn vereist.

en: FluentBoards Task model not found.
nl: FluentBoards taakmodel niet gevonden.

en: FluentBoards TaskService not found.
nl: FluentBoards taakdienst niet gevonden.

en: Board not found.
nl: Raad van bestuur niet gevonden.

en: Every 6 hours
nl: Elke 6 uur

en: User is not part of any group
nl: Gebruiker maakt geen deel uit van een groep

en: LearnDash function not available
nl: LearnDash functie niet beschikbaar

en: User Not Found
nl: Gebruiker niet gevonden

en: Find User Groups
nl: Vind gebruikersgroepen

en: List Bundles
nl: Bundels weergeven

en: Create Bundle Order
nl: Maak bundel bestelling

en: Invalid notice ID.
nl: Ongeldig bericht ID.

en: Find Posts
nl: Berichten zoeken

en: Add Taxonomy
nl: Taxonomie toevoegen

en: Mail Blocked To Send
nl: E-mail geblokkeerd om te verzenden

en: If you have a moment, please share why you are deactivating OttoKit:
nl: Als je even tijd hebt, deel dan waarom je OttoKit deactiveert:

en: There is an issue with the established connection between WordPress and OttoKit. Please visit the OttoKit dashboard to verify and re-establish the connection if necessary.
nl: Er is een probleem met de verbinding tussen WordPress en OttoKit. Ga naar het dashboard van OttoKit om de verbinding te controleren en zo nodig te herstellen.

en: Failed to update the coupon.
nl: Het is niet gelukt om de waardebon te updaten.

en: Coupon updated successfully
nl: Waardebon succesvol geüpdatet

en: Update Coupon
nl: Waardebon updaten

en: Coupon could not be created.
nl: Waardebon kon niet worden aangemaakt.

en: Coupon created successfully
nl: Waardebon succesvol aangemaakt

en: Block User
nl: Gebruiker blokkeren

en: Other
nl: Andere

en: Please tell us more about the feature.
nl: Vertel ons meer over de functie.

en: It's missing a specific feature.
nl: Het mist een specifieke functie.

en: Could you please specify which plugin?
nl: Kun je aangeven welke plugin?

en: I found a better alternative plugin.
nl: Ik heb een betere alternatieve plugin gevonden.

en: Please tell us more about what went wrong?
nl: Vertel ons meer over wat er misging?

en: The plugin isn't working properly.
nl: De plugin werkt niet goed.

en: How can we assist you?
nl: Hoe kunnen we je helpen?

en: This is a temporary deactivation for testing.
nl: Dit is een tijdelijke deactivering voor testen.

en: Nonce validation failed
nl: Nonce validatie mislukt

en: Sorry, you are not allowed to do this operation.
nl: Je hebt geen toestemming om deze bewerking te doen.

en: Skip & Deactivate
nl: Overslaan & deactiveren

en: Submit & Deactivate
nl: Indienen & deactiveren

note: translators: %1$s: link html start, %2$s: link html end
en: Need help from our experts? %1$sClick here to contact us.%2$s
nl: Hulp nodig van onze experts? %1$sKlik hier om contact met ons op te nemen.%2$s

en: Please tell us more details.
nl: Vertel ons meer details.

en: Icon
nl: Icoon

en: If you have a moment, please share why you are deactivating the plugin.
nl: Als je een moment hebt, deel dan waarom je de plugin deactiveert.

en: Quick Feedback
nl: Snelle feedback

en: Oops! Something went wrong. Please refresh the page and try again.
nl: Er is iets fout gegaan. Vernieuw deze pagina en probeer het opnieuw.

en: Learn More.
nl: Lees verder.

en:  This will be applicable for all sites from the network.
nl:  Dit is van toepassing op alle sites van het netwerk.

note: translators: %s Product title
en: Allow %s products to track non-sensitive usage tracking data.
nl: Sta %s producten toe niet-gevoelige gebruiksgegevens bij te houden.

en: Usage Tracking
nl: Gebruik volgen

en: No Thanks
nl: Nee, bedankt

en: Yes! Allow it
nl: Ja! Sta het toe

note: translators: %s usage doc link
en:  Know More.
nl:  Meer weten.

en: This will be applicable for all sites from the network.
nl: Dit is van toepassing op alle sites van het netwerk.

note: translators: %s product name
en: Want to help make %1s even more awesome? Allow us to collect non-sensitive diagnostic data and usage information.
nl: Wil je helpen om %1s nog geweldiger te maken? Sta ons toe om niet-gevoelige diagnostische gegevens en gebruiksinformatie te verzamelen.

en: WordPress Nonce not validated.
nl: WordPress nonce niet gevalideerd.

en: Create Discount
nl: Korting creëren

en: Get Product By ID
nl: Verkrijg product op ID

en: Create Product
nl: Product maken

en: Create Product Variation
nl: Creëer productvariatie

en: Create Attributes
nl: Kenmerken aanmaken

en: Attributes added succcessfully.
nl: Attributen succesvol toegevoegd.

en: Add Product Attributes
nl: Toevoegen productkenmerken

en: Add Attribute Terms
nl: Toevoegen attribuut termen

en: Wall Post Approved
nl: Wall Post goedgekeurd

en: User Mentioned In Post
nl: Gebruiker vermeld in bericht

en: User Mentioned In Comment
nl: Gebruiker genoemd in reactie

en: Post UnFollowed
nl: Bericht niet gevolgd

en: Post Reposted
nl: Bericht opnieuw geplaatst

en: Post Liked
nl: Bericht vind-ik-leuks

en: Post Followed
nl: Bericht gevolgd

en: Comment Liked
nl: Reactie vind-ik-leuks

en: Users Timeline Created
nl: Gebruikers tijdlijn gemaakt

en: Users Timeline Approved
nl: Gebruikers tijdlijn goedgekeurd

en: Timeline Post Approved
nl: Goedgekeurd bericht op tijdlijn

en: Post Review Approved
nl: Bericht beoordeling goedgekeurd

en: User Unenrolls From Course
nl: Gebruiker meldt zich af voor cursus

en: User Requests To Join Space
nl: Gebruiker vraagt ruimte aan

en: User Leaves Space
nl: Gebruiker verlaat ruimte

en: User Joins Space
nl: Gebruiker sluit zich aan bij ruimte

en: User Enrolls In Course
nl: Gebruiker schrijft zich in voor cursus

en: New Space Created
nl: Nieuwe ruimte gecreëerd

en: New Space Feed Created
nl: Nieuwe feed voor ruimte gemaakt

en: Feed Updated
nl: Feed geüpdatet

en: New Feed Created
nl: Nieuwe feed gemaakt

en: Simplifying Community Engagement.
nl: Vereenvoudiging van community betrokkenheid.

en: Remove User from Space
nl: Gebruiker uit de ruimte verwijderen

en: Get All Spaces List
nl: Verkrijg alle lijst met spaties

en: Get All Courses List
nl: Verkrijg alle lijsten met cursussen

en: Create New Post in Feed
nl: Maak nieuw bericht aan in feed

en: Add User to Space
nl: Gebruiker toevoegen aan ruimte

en: Add User to Course
nl: Gebruiker toevoegen aan cursus

en: Every 30 minutes
nl: Elke 30 minuten

en: Service not available
nl: Dienst niet beschikbaar

en: No Trigger registered yet.
nl: Nog geen trigger geregistreerd.

en: Registered Events
nl: Geregistreerde evenementen

en: Failed Requests
nl: Mislukte aanvragen

en: Success Requests
nl: Succes aanvragen

en: All Requests
nl: Alle aanvragen

en: Create Order
nl: Bestelling maken

en: Unresolved
nl: Onopgelost

en: Resolved
nl: Opgelost

en: Both YouTube and self-hosted video URLs are empty. Please provide at least one.
nl: Zowel YouTube als zelf gehoste video URL's zijn leeg. Geef er ten minste één op.

en: Error in Email Delivery
nl: Fout bij aflevering e-mail

en: FluentSMTP is the ultimate WP Mail Plugin that connects with your Email Service Provider natively and makes sure your emails are delivered.
nl: FluentSMTP is de ultieme WP e-mail plugin die verbinding maakt met je e-mail dienst provider en ervoor zorgt dat je e-mails worden afgeleverd.

en: Invalid contact.
nl: Ongeldig contact.

en: No Contacts Found.
nl: Geen contacten gevonden.

en: No contacts found
nl: Geen contacten gevonden

en: Can not find the contact with the ID.
nl: Kan het contact met het ID niet vinden.

en: Can not find the contact with the email.
nl: Kan de contactpersoon met de e-mail niet vinden.

en: User UnAssigned Group Manager
nl: Gebruiker niet-toegewezen groepsbeheerder

en: User Assigned Group Manager
nl: Gebruiker toegewezen groep manager

en: Payment Failed
nl: Betaling mislukt

en: Payment Complete
nl: Betaling afgerond

en: New Membership Request
nl: Aanvraag nieuw lidmaatschap

en: Membership Request Denied
nl: Aanvraag lidmaatschap geweigerd

en: Membership Request Approved
nl: Aanvraag lidmaatschap goedgekeurd

en: Group Manager Resets Password
nl: Groep manager reset het wachtwoord

en: Group Deleted
nl: Groep verwijderd

en: Create WordPress user profiles, groups, communities, paid memberships, directories, WooCommerce profiles, bbPress profiles, content restriction, sign-up pages, blog submissions, notifications, social activity and private messaging, beautiful threaded interface and a lot more!
nl: Maak WordPress gebruikersprofielen, groepen, communities, betaalde lidmaatschappen, directories, WooCommerce profielen, bbPress profielen, inhoudsbeperking, aanmeldpagina's, blog inzendingen, meldingen, sociale activiteit en privé berichten, prachtige threaded interface en nog veel meer!

en: Update Cloneable Field Value
nl: Waarde kloonbaar veld updaten

en: Add Cloneable Field Value
nl: Kloonbare veldwaarde toevoegen

en: New Task Created
nl: Nieuwe taak aangemaakt

en: Board Member Added
nl: Bestuurslid toegevoegd

en: New Board Created
nl: Nieuw bord gecreëerd

en: FluentBoards is the Ultimate Scheduling Solution for WordPress. Harness the power of unlimited appointments, bookings, webinars, events, sales calls, etc., and save time with scheduling automation.
nl: FluentBoards is de ultieme planningsoplossing voor WordPress. Maak gebruik van de kracht van onbeperkte afspraken, boekingen, webinars, evenementen, verkoopgesprekken, enz. En bespaar tijd met automatisering van de planning.

en: Remove Assignee from Task
nl: Verwijderen toegewezene van taak

en: Get Task
nl: Taak ophalen

en: Get Board
nl: Verkrijgen

en: Create Task
nl: Taak maken

en: Create Sub Task
nl: Subtaak maken

en: Create Board
nl: Maak een bord

en: Assign Task
nl: Taak toewijzen

en: Add User to Board
nl: Gebruiker toevoegen aan het forum

en: Tickets Marked as Opened
nl: Tickets gemarkeerd als geopend

en: Tickets Marked as Closed
nl: Tickets gemarkeerd als gesloten

en: Support Ticket Status Changed
nl: Ondersteuning ticket status gewijzigd

en: New Support Ticket Created
nl: Nieuw ondersteuning ticket aangemaakt

en: New Message Sent
nl: Nieuw verzonden bericht

en: New Email Message Fetched
nl: Nieuw e-mail bericht opgehaald

en: Support Portal For SureCart plugin allows customers to request support directly from their SureCart Customer Dashboard, seamlessly integrating a ticketing system with automated notifications and streamlined management within the SureCart interface.
nl: Met de ondersteuning portal for SureCart plugin kunnen klanten rechtstreeks vanuit hun SureCart customer dashboard ondersteuning aanvragen, waarbij naadloos een ticketsysteem met aangepaste meldingen en gestroomlijnd beheer in de SureCart interface wordt geïntegreerd.

en: Support Portal For SureCart
nl: Ondersteuningsportal voor SureCart

en: Get Taxonomy By Name
nl: Verkrijg taxonomie op naam

en: Get Post Terms
nl: Bericht termen verkrijgen

en: Get Post Taxonomies
nl: Verkrijg bericht taxonomieën

en: Delete User
nl: Gebruiker verwijderen

en: Create New Tag
nl: Nieuwe tag maken

en: Create Role
nl: Rol creëren

en: Create New Category
nl: Nieuwe categorie aanmaken

en: Get All Users By Role
nl: Verkrijg alle gebruikers per rol

en: Add New Image To Media Library
nl: Nieuwe afbeelding toevoegen aan de mediabibliotheek

en: Send Data
nl: Gegevens verzenden

en: Mail Sent
nl: Verzonden e-mail

en: Mail Failed To Send
nl: E-mail niet verzonden

en: Upsell Offer Skipped
nl: Upsell aanbieding overgeslagen

en: Pre Checkout Offer Item Added
nl: Pre afrekenen aanbieding item toegevoegd

en: Order Bump Item Removed
nl: Bestelling bump item verwijderd

en: Order Bump Item Added
nl: Bestelling bump item toegevoegd

en: Downsell Offer Skipped
nl: Downsell aanbieding overgeslagen

en: User declines downsell
nl: Gebruiker weigert downsell

en: User accepts a downsell
nl: Gebruiker accepteert een downsell

en: Update Repeater Field Value
nl: Veldwaarde updaten

en: Add Sub Field Value in Group
nl: Sub veld waarde toevoegen in groep

en: Remove Product User Subscription
nl: Product verwijderen gebruikersabonnement

en: Failed to extend subscription after customer renewed early. Order %s
nl: Abonnement kon niet worden verlengd nadat klant voortijdig had verlengd. Bestelling %s

en: Subscription successfully extended by SureTriggers. Order %s
nl: Abonnement succesvol verlengd door SureTriggers. Bestelling %s

en: Extend User Subscription
nl: Gebruikersabonnement verlengen

en: No Enrolled Courses found for this User.
nl: Geen ingeschreven cursussen gevonden voor deze gebruiker.

en: List User Enrolled Courses
nl: Lijst gebruiker ingeschreven cursussen

en: User Leaves Private Group
nl: Gebruiker verlaat privégroep

en: User Joins Private Group.
nl: Gebruiker sluit zich aan bij privégroep.

en: Order Promotion Canceled
nl: Bestelling promotie geannuleerd

en: Orders Claim Listing
nl: Bestellingen vermelding

en: Update Profile
nl: Profiel updaten

en: Post updated successfully
nl: Bericht succesvol geüpdatet

en: Update Post
nl: Bericht updaten

en: Update Collection Post
nl: Updaten collectie bericht

en: Get Posts by Voxel Field
nl: Verkrijg berichten van voxel field

en: Post followed successfully.
nl: Bericht succesvol gevolgd.

en: Follow Post
nl: Volg bericht

en: Post claimed successfully.
nl: Bericht succesvol opgeëist.

en: Claim Post
nl: Bericht claimen

note: Description of the plugin
en: OttoKit helps people automate their work by integrating multiple apps and plugins, allowing them to share data and perform tasks automatically.
nl: OttoKit helpt mensen hun werk te automatiseren door meerdere apps en plugins te integreren, zodat ze gegevens kunnen delen en taken automatisch kunnen uitvoeren.

en: Service Marked as Canceled
nl: Dienst gemarkeerd als geannuleerd

en: Service Mark Completed
nl: Dienst markering afgerond

en: Service Completed
nl: Dienst afgerond

en: Service Cancel
nl: Dienst annuleren

en: Service Auto Complete
nl: Dienst auto compleet

en: Requirement Submitted
nl: Vereiste ingediend

en: New Service Created
nl: Nieuwe dienst gemaakt

en: Message Sent
nl: Bericht verzonden

en: Final Delivery Sent
nl: Definitieve levering verzonden

en: Delivery Date Changed
nl: Leveringsdatum gewijzigd

en: Customer Request Revision
nl: Aanvraag klant revisie

en: Customer Approves Final Delivery
nl: Klant keurt uiteindelijke levering goed

en: Contract Signed
nl: Contract ondertekend

en: Services For SureCart plugin empowers you to sell services and custom deliverables with SureCart. Enjoy features like status and activity tracking, built-in messaging, and final delivery and approvals, all beautifully integrated directly into your website and customer dashboard.
nl: Services for SureCart plugin stelt je in staat om diensten en aangepaste leveringen te verkopen met SureCart. Geniet van functies zoals het volgen van status en activiteiten, ingebouwde berichten en uiteindelijke levering en goedkeuringen, allemaal prachtig direct geïntegreerd in je site en klanten dashboard.

en: Services For SureCart
nl: Diensten voor SureCart

en: Get Post Metadata
nl: Verkrijg bericht metagegevens

en: Get Post by ID
nl: Verkrijg bericht per ID

en: Update Existing Level
nl: Bestaand niveau updaten

en: Member is not added to any level.
nl: Leden zijn aan geen enkel niveau toegevoegd.

en: Get specific Members Levels
nl: Verkrijg specifieke leden niveaus

en: Get Specific Level Details
nl: Verkrijg specifieke niveaugegevens

en: Failed to get a member information
nl: Fout bij het verkrijgen van informatie over leden

en: Get Member Information
nl: Verkrijg leden informatie

en: No user found for the searched username
nl: Geen gebruiker gevonden voor de gezochte gebruikersnaam

en: Get Member By Username
nl: Verkrijg leden op gebruikersnaam

en: No user found for the searched email
nl: Geen gebruiker gevonden voor de gezochte e-mail

en: Failed to fetch a level
nl: Fout bij het ophalen van een niveau

en: Get all Levels
nl: Verkrijg alle niveaus

en: Failed to update a level
nl: Het is niet gelukt een niveau te updaten

en: Delete Level
nl: Niveau verwijderen

en: Failed to delete a member.
nl: Het is niet gelukt om een lid te verwijderen.

en: Member deleted successfully.
nl: Leden succesvol verwijderd.

en: Delete Existing Member
nl: Bestaand lid verwijderen

en: Failed to create a level
nl: Het is niet gelukt een niveau te maken

en: Create New Level
nl: Nieuw niveau maken

en: User does not exist in the membership level.
nl: Gebruiker bestaat niet in het lidmaatschapsniveau.

en: User exists in the membership level.
nl: Gebruiker bestaat in het lidmaatschapsniveau.

en: Check if User is Member
nl: Controleren of gebruiker lid is

en: Company has been successfully detached
nl: Bedrijf heeft zich succesvol losgekoppeld

en: Detach Subscribers to Company
nl: Abonnees loskoppelen van bedrijf

en: Create Company
nl: Bedrijf maken

en: Company has been successfully attached to the Subscribers
nl: Het bedrijf heeft met succes een verbinding met de abonnees

en: Attach Subscribers to Company
nl: Abonnees aan bedrijf koppelen

en: There was an error creating the video!
nl: Er is een fout opgetreden bij het maken van de video!

en: Invalid YouTube URL.
nl: Ongeldige URL voor YouTube.

en: Create Media Hub
nl: Media hub maken

en: Attendee Registered with WC
nl: Deelnemer geregistreerd bij WC

en: Attendee Registered for Event
nl: Deelnemer ingeschreven voor evenement

en: Get Order Details by Order ID
nl: Verkrijg bestelgegevens op ID bestelling

en: Profile New Wall Post
nl: Profiel nieuw muur bericht

en: Profile Updated
nl: Profiel geüpdatet

en: Profile Reviewed
nl: Profiel beoordeling

en: Profile Rejected
nl: Profiel afgewezen

en: Profile Approved
nl: Profiel goedgekeurd

en: Post Updated
nl: Bericht geüpdatet

en: Post Submitted
nl: Bericht ingediend

en: New Wall Post by User
nl: Nieuw bericht door gebruiker

en: New Profile Created
nl: Nieuw profiel aangemaakt

en: Collection Post Updated
nl: Verzameling bericht geüpdatet

en: Collection Post Submitted
nl: Verzameling ingezonden bericht

en: Custom priority set successfully
nl: Aangepaste prioriteit succesvol ingesteld

en: Set Custom Priority
nl: Aangepaste prioriteit instellen

en: Custom In-app notification sent successfully
nl: Aangepast in-app melding succesvol verzonden

en: Send Custom In App Notification
nl: Aangepast verzenden in app melding

en: The user does not have badges.
nl: De gebruiker heeft geen badges.

en: The user does not have the selected badge.
nl: De gebruiker heeft de geselecteerde badge niet.

en: Revoke Badge
nl: Badge intrekken

en: Contact was not found matching.
nl: Er is geen passend contact gevonden.

en: The contact status has been updated.
nl: De contactstatus zijn geüpdatet.

en: Status or contact email is empty.
nl: Status of contact e-mail is leeg.

en: Change Contact Status
nl: Contactstatus wijzigen

en: Post added to Post's wall successfully
nl: Bericht succesvol toegevoegd aan bericht's muur

en: User Enrolled Course
nl: Door gebruiker ingeschreven cursus

en: User Completes Quiz Percentage
nl: Gebruiker rondt quiz af percentage

en: User Completes Lesson
nl: Gebruiker rond les af

en: User Attempts Quiz
nl: Gebruiker probeert quiz

en: Learning Management System
nl: Leer management systeem

en: User unenrolled successfully
nl: Gebruiker succesvol uitgeschreven

en: Unenroll User From Course
nl: Gebruiker afmelden voor cursus

en: User enrolled successfully
nl: Gebruiker succesvol ingeschreven

en: User not found with specified email address.
nl: Gebruiker niet gevonden met opgegeven e-mailadres.

en: Image IDs
nl: Afbeelding ID's

en: Color
nl: Kleur

en: Select
nl: Selecteren

en: Date
nl: Datum

en: Provide Post ID
nl: Bericht ID opgeven

en: Post ID
nl: Bericht ID

en: Repeater
nl: Herhaler

en: Provide File ID
nl: Geef ID van bestand

en: File ID
nl: Bestands ID

en: Provide Image IDs. Separate with comma.
nl: Geef ID's van de afbeelding. Scheid ze met een komma.

en: Phone
nl: Telefoon

en: Provide Product ID
nl: Product ID opgeven

en: Provide related taxonomy slug(s). If multiples allowed, separate with comma.
nl: Geef gerelateerde taxonomy slug(s). Indien meerdere toegestaan, scheiden met komma.

en: Taxonomy Slug
nl: Taxonomie slug

en: Text Editor
nl: Teksteditor

en: Switcher
nl: Wisselaar

en: Number
nl: Aantal

en: Text
nl: Tekst

en: Profile Name
nl: Profielnaam

en: Accepted values: hours, open, close, appointments_only
nl: Geaccepteerde waarden: uren, open, sluiten, alleen afspraken

en: Work Status
nl: Werkstatus

en: Enter value pairs as start and end time, separated by dash. For multiple pairs, use comma separator. Eg. 09:00-17:00, 09:00-12:00
nl: Voer waardeparen in als begin- en eindtijd, gescheiden door een streepje. Gebruik voor meerdere paren scheidingsteken voor komma's. Bijv. 09:00-17:00, 09:00-12:00

en: Work Hours
nl: Werktijden

en: Accepted values: mon, tue, wed, thu, fri, sat, sun
nl: Geaccepteerde waarden: ma, di, wo, do, vr, za, zo

en: Work Days
nl: Werkdagen

en: Event Until
nl: Evenement tot

en: Accepted values: day, week, month, year
nl: Geaccepteerde waarden: dag, week, maand, jaar

en: Event Unit
nl: Gebeurtenis eenheid

en: Event Frequency
nl: Evenement frequentie

en: Event End Date
nl: Einddatum evenement

en: Event Start Date
nl: Begindatum evenement

en: Phone Number
nl: Telefoonnummer

en: Website URL
nl: Site URL

en: Provide Image IDs, separated by comma
nl: Geef ID's van afbeelding, gescheiden door komma's

en: Provide Image ID
nl: Afbeelding ID opgeven

en: Image ID
nl: Afbeelding ID

en: Email
nl: E-mail

en: Longitude
nl: Lengtegraad

en: Latitude
nl: Breedtegraad

en: Address
nl: Adres

en: Timezone
nl: Tijdzone

en: Description
nl: Beschrijving

en: Post not found
nl: Bericht niet gevonden

en: Voxel is a complete no code solution in a single packageto create WordPress dynamic sites.
nl: Voxel is een complete no code oplossing in één pakket om dynamische WordPress sites te maken.

en: User Receives Message
nl: Gebruiker ontvangt bericht

en: Post Reviewed
nl: Bericht beoordeeld

en: Post Rejected
nl: Bericht afgewezen

en: Post Approved
nl: Bericht goedgekeurd

en: Order Declined By Vendor
nl: Bestelling geweigerd door verkoper

en: Order Canceled by Customer
nl: Bestelling geannuleerd door klant

en: Order Approved By Vendor
nl: Bestelling goedgekeurd door verkoper

en: New Order Placed
nl: Nieuwe bestelling geplaatst

en: New Comment Created on Timeline
nl: Nieuwe reactie gemaakt op tijdlijn

en: User Registered
nl: Gebruiker geregistreerd

en: Membership Plan Switched
nl: Abonnement gewijzigd

en: Membership Plan Canceled
nl: Abonnement geannuleerd

en: Membership Plan Activated
nl: Abonnement geactiveerd

en: New Comment Reply Created on Timeline
nl: Nieuwe reactie antwoord gemaakt op tijdlijn

en: Profile Verified Successfully
nl: Profiel succesvol geverifieerd

en: Post Set as Verified
nl: Bericht ingesteld als geverifieerd

en: Set Collection Post Verified
nl: Instelling verzameling geverifieerd bericht

en: Email sent successfully
nl: E-mail succesvol verzonden

en: Send Direct Message
nl: Direct bericht verzenden

en: Post removed from collection successfully
nl: Bericht succesvol verwijderd uit collectie

en: Remove Post from Collection
nl: Bericht verwijderen uit collectie

en: Profile created successfully
nl: Profiel succesvol aangemaakt

en: Create New Profile
nl: Nieuw profiel maken

en: Post created successfully
nl: Bericht succesvol aangemaakt

en: Create New Post
nl: Nieuw bericht maken

en: Collection created successfully
nl: Collectie succesvol aangemaakt

en: Create New Collection Post
nl: Nieuw verzamelbericht maken

en: Get Post By ID
nl: Verkrijg bericht per ID

en: Get Member By Profile ID
nl: Verkrijg leden per profiel ID

en: Get Member By ID
nl: Verkrijg leden per ID

en: Get Member By Email
nl: Verkrijg leden per e-mail

en: Get Coordinates By Address
nl: Verkrijg coördinaten per adres

en: Get Address By Coordinates
nl: Verkrijg adres met coördinaten

en: Wall Post deleted successfully
nl: Bericht succesvol verwijderd

en: Delete Post Wall
nl: Bericht verwijderen muur

en: Membership plan updated successfully
nl: Lidmaatschap abonnement succesvol geüpdatet

en: Change Membership Plan
nl: Abonnement wijzigen

en: Add Post to Wall
nl: Bericht toevoegen aan muur

en: Post added to collection successfully
nl: Bericht succesvol toegevoegd aan collectie

en: Add Post to Collection
nl: Bericht toevoegen aan collectie

en: Post added to user's profile wall successfully
nl: Bericht succesvol toegevoegd aan de profielmuur van de gebruiker

en: Add Post to Profile Wall
nl: Bericht toevoegen aan profielmuur

en: Simply Schedule Appointments Booking Plugin is for Consultants and Small Businesses using WordPress.
nl: Simply schedule appointments booking plugin is voor consultants en kleine bedrijven die WordPress gebruiken.

en: Lesson not found.
nl: Les niet gevonden.

en: No Lessons found in selected Course.
nl: Geen lessen gevonden in geselecteerde cursus.

en: Course does not have any lessons or quizzes added.
nl: Er zijn nog geen lessen of quizzen aan de cursus toegevoegd.

en: Lists Added To Contact
nl: Lijsten toegevoegd aan contact

en: Campaign Email Sent
nl: Verzonden campagne e-mail

en: Remove Tags From Contact
nl: Tags van contactpersoon verwijderen

en: Remove Lists From Contact
nl: Verwijderen lijsten van contactpersonen

en: List Tags
nl: Tags weergeven

en: Get Lists
nl: Lijsten krijgen

en: List Contacts
nl: Lijst contacten

en: List Campaigns
nl: Lijst campagnes

en: Add Tag To Contact
nl: Tag aan contact toevoegen

en: Add Recipients To Campaign
nl: Ontvangers aan campagne toevoegen

en: Add Lists To Contact
nl: Lijsten toevoegen om contact op te nemen

en: New Message Received
nl: Nieuw bericht ontvangen

en: Better Messages – is realtime private messaging system for WordPress, BuddyPress, BuddyBoss Platform, Ultimate Member, PeepSo and any other WordPress powered websites.
nl: Better Messages - Is realtime privéberichten systeem voor WordPress, BuddyPress, BuddyBoss Platform, Ultimate Member, PeepSo en andere WordPress aangedreven sites.

en: Better Messages
nl: Betere berichten

en: Send Private Message
nl: Stuur een privé bericht

en: Post Message to Chatroom
nl: Bericht plaatsen in de chatroom

en: Booking Status Updated
nl: Boekingsstatus geüpdatet

en: A WordPress Booking plugin.
nl: Een WordPress boeking plugin.

en: Appointment Hour Booking
nl: Afspraak uur boeken

en: Delete Topic
nl: Onderwerp verwijderen

en: Create Topic
nl: Onderwerp maken

en: Membership Paused
nl: Lidmaatschap onderbroken

en: Membership Cancelled
nl: Lidmaatschap geannuleerd

en: Coupon Code Redeemed
nl: Waardebon code ingewisseld

en: Create Coupon
nl: Waardebon maken

en: The best WordPress forum plugin, 
    		full-fledged yet easy and light forum solution for your WordPress website. 
    		The only forum software with multiple forum layouts.
nl: De beste WordPress forum plugin, 
    	 	 volwaardige en toch gemakkelijke en lichte forum oplossing voor je WordPress site. 
    		De enige forumsoftware met meerdere forum lay-outs.

en: Points Awarded Customer
nl: Toegekende punten klant

en: Remove Points of Customer
nl: Verwijder punten van klant

en: Add Points to Customer
nl: Punten toevoegen aan klant

en: Subscription For Form Renewed
nl: Abonnement voor formulier verlengd

en: User Tag Modified
nl: Tag gebruiker gewijzigd

en: No tags found for the given contact ID.
nl: Geen tags gevonden voor het opgegeven contact ID.

en: Get Contact Tags
nl: Verkrijg contact tags

en: No contact found for the given email
nl: Geen contact gevonden voor de opgegeven e-mail

en: Get Contact ID
nl: Verkrijg contact ID

en: Commission Updated
nl: Commissie geüpdatet

en: Commission Created
nl: Commissie opgericht

en: Affiliate Updated
nl: Affiliate geüpdatet

en: Affiliate Created
nl: Affiliate aangemaakt

en: List Affiliates
nl: Lijst affiliates

en: Create Commission for specific Affiliate
nl: Commissie aanmaken voor specifieke affiliate

en: User Updates Specific Profile Field
nl: Gebruiker update specifiek profiel veld

en: User Updates Specific Profile Field Value
nl: Gebruiker update specifieke profielveldwaarde

en: User Updates Avatar
nl: Gebruiker update avatar

en: User Unfollows PeppSo Member
nl: Gebruiker ontvolgt PeppSo leden

en: User Loses Follower
nl: Gebruiker verliest volger

en: User Follows PeppSo Member
nl: Gebruiker volgt PeppSo lid

en: Change User PeepSo Role
nl: Wijzig gebruiker PeepSo rol

en: Add Post to Sitewide Activity Stream
nl: Bericht toevoegen aan sitebrede activiteitenstroom

en: Payment Status Changed
nl: Betaalstatus gewijzigd

en: Payment Form Completed
nl: Betalingsformulier afgerond

en: Paymattic is a WordPress Payment form plugin.
nl: Paymattic is een WordPress betaalformulier plugin.

en: Change Payment Status
nl: Betaalstatus wijzigen

en: Row Updated
nl: Rij geüpdatet

en: New Row Added
nl: Nieuwe rij toegevoegd

en: Best Data Table Plugin for WordPress.
nl: Beste gegevens tabel plugin voor WordPress.

en: Update Row in Table
nl: Rij in tabel updaten

en: Lists Rows in Table
nl: Lijst met rijen in tabel

en: Delete Row in Table
nl: Rij in tabel verwijderen

en: Add Row in Table
nl: Rij toevoegen in tabel

en: Create Tag
nl: Tag maken

en: Remove User From Course
nl: Gebruiker van cursus verwijderen

en: Order created by SureTriggers
nl: Bestelling gemaakt door SureTriggers

en: User Removed from Group
nl: Gebruiker verwijderd uit groep

en: User Completes Group Course
nl: Gebruiker rond groepscursus af

en: User Submits Essay Quiz
nl: Gebruiker dient essay quiz in

en: Reset User Progress
nl: Reset de voortgang van deze gebruiker

en: Remove User from Group Leader
nl: Gebruiker uit groepsleider verwijderen

en: Mark Topic Complete For User
nl: Onderwerp markeren als afgerond voor gebruiker

en: Mark Quiz Complete For User
nl: Markeer quiz afgerond voor gebruiker

en: Mark Lesson Complete For User
nl: Markeer les afgerond voor gebruiker

en: Mark User as Group Leader
nl: Gebruiker markeren als groepsleider

en: Remove Tag From Place
nl: Tag van plaats verwijderen

en: Remove Category From Place
nl: Verwijderen categorie van plaats

en: Add Tag To Place
nl: Tag toevoegen aan plaats

en: Add/Update Place
nl: Plaats toevoegen/updaten

en: Add Category To Place
nl: Categorie aan plaats toevoegen

en: User Attends Event
nl: Gebruiker woont evenement bij

en: Post Reply in Topic
nl: Bericht beantwoorden onderwerp

en: Create a topic
nl: Onderwerp maken

en: User Posts Question in Course
nl: Gebruiker plaatst vraag in cursus

en: User fails Quiz
nl: Gebruiker faalt quiz

en: User passes Quiz
nl: Gebruiker slaagt voor quiz

en: User course progress has been successfully reset.
nl: De voortgang van de gebruikerscursus heeft een succesvolle reset gekregen.

en: Reset User Course Progress
nl: User Course Progress reset

en: Mark Lesson Complete
nl: Markeer les afgerond

en: Mark Course Complete
nl: Markeer cursus afgerond

en: User Submits Payment Form
nl: Gebruiker dient betalingsformulier in

en: Form Submitted with Specific Field
nl: Ingediend formulier met specifiek veld

en: User Register with Gravity Form
nl: Gebruiker registreren met Gravity Form

en: Entry deleted successfully.
nl: Invoer succesvol verwijderd.

en: Delete Entry for Form
nl: Invoer voor formulier verwijderen

en: Create Entry for Form
nl: Invoer voor formulier maken

en: Ticket for Product Replied by Customer
nl: Ticket voor product beantwoord door klant

en: Ticket for Product Replied by Agent
nl: Ticket voor product beantwoord door medewerker

en: Ticket Created for Product
nl: Ticket aangemaakt voor product

en: Ticket Closed for Product
nl: Ticket gesloten voor product

en: User Updates Profile
nl: Gebruiker update profiel

en: User Requests Access Private Group
nl: Gebruiker vraagt toegang aan tot privégroep

en: User Joins Specific Type of Group.
nl: Gebruiker sluit zich aan bij specifiek type groep.

en: User Gains Follower
nl: Gebruiker volgt volgen

en: User Creates Group
nl: Gebruiker maakt groep

en: User Account Activated
nl: Gebruikers account geactiveerd

en: Stop Following User
nl: Stop met volgen van gebruiker

en: Set User Status
nl: Gebruikersstatus instellen

en: Send Message to Group Members
nl: Bericht verzenden naar leden van de groep

en: Post Topic In Forum
nl: Bericht onderwerp in forum

en: Post Reply Topic In Forum
nl: Bericht antwoord onderwerp in forum

en: Follow User
nl: Gebruiker volgen

en: End friendship with user
nl: Beëindig vriendschap met gebruiker

en: Create Group
nl: Groep maken

en: Add Post to User Activity Feed
nl: Bericht toevoegen aan feed met gebruikersactiviteiten

en: User cancels a membership
nl: Gebruiker annuleert een lidmaatschap

en: User complete section
nl: Sectie door gebruiker invullen

en: Mark section complete for User
nl: Markeer sectie compleet voor gebruiker

en: Mark lesson complete for User
nl: Les afgerond markeren voor gebruiker

en: The function llms_mark_complete does not exist
nl: De functie llms_mark_complete bestaat niet

en: Mark course complete for User
nl: Markeer cursus afgerond voor gebruiker

en: User Continues Recurring Donation
nl: Gebruiker zet terugkerende donatie voort

en: User Cancels Recurring Donation
nl: Gebruiker annuleert terugkerende donatie

en: User Submits Donation Form Specific Field Value
nl: Gebruiker dient donatieformulier in specifieke veldwaarde

en: User Submits Donation Form Specific Amount
nl: Gebruiker dient donatieformulier in specifiek bedrag

en: Create Donor
nl: Donateur maken

en: Add Note To Donor
nl: Voeg notitie toe aan donateur

en: Appointment Completed
nl: Afspraak afgerond

en: FluentBooking is the Ultimate Scheduling Solution for WordPress. Harness the power of unlimited appointments, bookings, webinars, events, sales calls, etc., and save time with scheduling automation.
nl: FluentBooking is de ultieme planningsoplossing voor WordPress. Maak gebruik van de kracht van onbeperkte afspraken, boekingen, webinars, evenementen, verkoopgesprekken, enz. En bespaar tijd met automatisering van de planning.

en: User Submits Form with Specific Field Value
nl: Gebruiker verstuurt formulier met specifieke veldwaarde

en: Customer Membership Cancelled
nl: Lidmaatschap van klant geannuleerd

en: Contact Updated
nl: Contact geüpdatet

en: Contact Status Set to Specific Status
nl: Contactstatus instellen op specifieke status

en: Contact Custom Fields Updated
nl: Contact aangepaste velden geüpdatet

en: Send Email
nl: E-mail verzenden

en: Retrieve Contact By Tag IDs
nl: Contact ophalen op tag ID's

en: Retrieve Contact By Status
nl: Contact zoeken op status

en: Retrieve Contact By User ID
nl: Contact zoeken op ID van gebruiker

en: Retrieve Contact By ID
nl: Contact zoeken op ID

en: Retrieve Contact By Email
nl: Contact per e-mail ophalen

en: User Registers Event with Specific Ticket
nl: Gebruiker registreert evenement met specifiek ticket

en: Form Submitted with Specific Field Value
nl: Formulier ingediend met specifieke veldwaarde

en: Post Published with Elementor
nl: Bericht gepubliceerd met Elementor

en: Product Category Purchased
nl: Productcategorie gekocht

en: User Passes Quiz
nl: Gebruiker slaagt voor quiz

en: User Fails Quiz
nl: Gebruiker zakt voor quiz

en: Event Rescheduled
nl: Evenement verplaatst

en: Event Cancelled
nl: Geannuleerd evenement

en: Event Booking Status Changed
nl: Status evenement boeking gewijzigd

en: Appointment Booking Status Changed
nl: Status afspraak boeking gewijzigd

en: Add/Update Member
nl: Lid toevoegen/updaten

en: WooCommerce Product Purchased using Affiliate Referral
nl: WooCommerce gekocht product met behulp van affiliate verwijzer

en: Affiliate Referral of Specific Type Rejected
nl: Affiliate verwijzer van specifiek type afgewezen

en: Affiliate Referral of Specific Type Paid
nl: Affiliate verwijzer van specifiek type betaald

en: MemberPress Product Purchased using Affiliate Referral
nl: MemberPress Product gekocht via affiliate verwijzer

en: Affiliate Refers a sale of Easy Digital Downloads Product
nl: Affiliate verwijst naar een verkoop van een Easy Digital downloads product

en: Link Customer to an Affiliate for Lifetime Commissions
nl: Link de klant naar een affiliate voor levenslange commissies

en: Create Referral for specific Affiliate
nl: Verwijzer aanmaken voor specifieke affiliate

en: Create Referral for User
nl: Verwijzer aanmaken voor gebruiker

en: Create Affiliate
nl: Affiliate maken

en: Field Updated On Options Page
nl: Veld geüpdatet op de optiepagina

en: Update User Value
nl: Gebruikerswaarde updaten

en: Update Post Value
nl: Bericht waarde updaten

en: Update Option Value
nl: Optiewaarde updaten

en: Get User Value
nl: Gebruikerswaarde verkrijgen

en: Get Post Value
nl: Bericht waarde verkrijgen

en: Get Option Value
nl: Optiewaarde verkrijgen

en: A simple yet powerful way to create modern forms for your website.
nl: Een eenvoudige, maar krachtige manier om moderne formulieren te maken voor je site.

en: Feedback Received
nl: Feedback ontvangen

en: Easily build documentation website with AJAX based live search functionality and keep track of search term. This plugin provides shortcodes to display category list & live search input box.
nl: Bouw eenvoudig een documentatie site met Ajax gebaseerde live zoekfunctie en volg de zoekterm. Deze plugin biedt shortcodes om categorielijst & live zoekopdracht input vak weer te geven.

en: Powerful Docs
nl: Krachtige documenten

en: Appointment Scheduling Plugin for WordPress.
nl: Afspraken plugin voor WordPress.

en: Update Booking
nl: Boeking updaten

en: Find Customer By Email
nl: Zoek klant per e-mail

en: Find Booking By ID
nl: Boeking zoeken op ID

en: Find Agent By Email
nl: Zoek medewerker per e-mail

en: Create Customer
nl: Klant maken

en: Create Agent
nl: Agent maken

en: Cancel Booking
nl: Boeking annuleren

en: Quiz Completed
nl: Quiz afgerond

en: Enrolled Course
nl: Ingeschreven cursus

en: User not exists.
nl: Gebruiker bestaat niet.

en: User is already enrolled to course.
nl: Gebruiker is al ingeschreven voor een cursus.

en: Something went wrong.
nl: Er is iets fout gegaan.

en: Find Orders by User ID
nl: Bestellingen zoeken op ID van gebruiker

en: User has purchased a download
nl: Gebruiker heeft een download gekocht

en: User have subscription for download
nl: Gebruiker heeft een abonnement om te downloaden

en: Remove User Meta
nl: Gebruikersmeta verwijderen

en: Find User By Email
nl: Gebruiker zoeken op e-mail

en: Find Subscription by User ID
nl: Abonnement zoeken op ID van gebruiker

en: User Added in Group
nl: Gebruiker toegevoegd aan groep

en: User Added to Group
nl: Gebruiker toegevoegd aan groep

en: Order Status Changes
nl: Statuswijzigingen bestellingen

en: Order Paid
nl: Bestelling betaald

en: Order Note Added
nl: Bestelnotitie toegevoegd

en: Customer Order Count Reaches Specific Count
nl: Aantal bestellingen van klant bereikt specifiek aantal

en: Customer Created
nl: Aangemaakt door klant

en: Add or Update Custom Fields
nl: Aangepaste velden toevoegen of updaten

en: Add Order Note
nl: Bestelling let op toevoegen

en: User Subscription Trial End
nl: Einde gebruikersabonnement proefperiode

en: User Renewal Subscription Payment Failed
nl: Betaling vernieuwing gebruikersabonnement mislukt

en: Update Subscription Next Payment Date
nl: Abonnement updaten volgende betaaldatum

en: Update Subscription End Date
nl: Einddatum abonnement updaten

en: Change Subscription Status
nl: Abonnementsstatus wijzigen

en: Add Coupon
nl: Waardebon toevoegen

en: User's membership status is changed
nl: De lidmaatschapsstatus van de gebruiker is gewijzigd

en: Change User Membership Plan
nl: Abonnement gebruikers wijzigen

en: WooCommerce Bookings is an extension for WooCommerce that allow customers to book appointments, make reservations or rent equipment without leaving your site.
nl: WooCommerce Bookings is een uitbreiding voor WooCommerce waarmee klanten afspraken kunnen boeken, reserveringen kunnen maken of apparatuur kunnen huren zonder je site te verlaten.

en: Woocommerce Bookings
nl: WooCommerce Bookings

en: Booking Created
nl: Reservering aangemaakt

en: Sale Recorded for Affiliate
nl: Verkoop geregistreerd voor affiliate

en: Payout made for Affiliate
nl: Uitbetaling voor affiliate

en: Affiliate Added
nl: Affiliate toegevoegd

en: Affiliate Program Plugin for WordPress
nl: Affiliate programma plugin voor WordPress

en: Record Sale for Affiliate
nl: Uitverkoop voor affiliate vastleggen

en: Add Affiliate
nl: Affiliate toevoegen

en: Set User Extended Profile
nl: Uitgebreid gebruikersprofiel instellen

en: Change Member Profile Type
nl: Type profiel leden wijzigen

en: WP Courseware is a popular WordPress plugin for creating and managing online courses. It allows you to easily organize course content, track student progress, and create engaging learning experiences on your WordPress website.
nl: WP Courseware is een populaire WordPress plugin voor het maken en beheren van online cursussen. Hiermee kun je eenvoudig de inhoud van cursussen organiseren, de voortgang van studenten volgen en boeiende leerervaringen creëren op je WordPress site.

en: User Completes Unit
nl: Gebruiker voltooit eenheid

en: User Completes Module
nl: Gebruiker rond module af

en: User Completes Course
nl: Gebruiker rond cursus af

en: Update Status of Order.
nl: Status van bestelling updaten.

en: Groundhogg is the best WordPress CRM & Marketing Automation plugin. Create funnels, email campaigns, newsletters, marketing automation.
nl: Groundhogg is de beste WordPress CRM & marketing automatisering plugin. Maak funnels, e-mail campagnes, nieuwsbrieven, marketing automatisering.

en: Remove Tag from Contact
nl: Tag van contact verwijderen

en: Create/Update Contact
nl: Contactpersoon maken/updaten

en: Product Purchased
nl: Gekocht product

en: The best WordPress forum plugin, full-fledged yet easy and light forum solution for your WordPress website. The only forum software with multiple forum layouts.
nl: De beste WordPress forum plugin, een volwaardige maar eenvoudige en lichte forum oplossing voor je WordPress site. De enige forumsoftware met meerdere forum lay-outs.

en: User Replies to Topic in Forum
nl: Gebruiker reageert op onderwerp in forum

en: User Creates New Topic in Forum
nl: Gebruiker maakt nieuw onderwerp aan in forum

en: Set User Reputation
nl: Reputatie gebruiker instellen

en: Woocommerce shipstation plugin.
nl: WooCommerce verzendstation plugin.

en: WoocommerceShipstation
nl: WooCommerceShipstation

en: Order For Specific Product Shipped
nl: Bestelling voor specifiek product verzonden

en: Order For Specific Amount Shipped
nl: Bestelling voor specifiek bedrag verzonden

en: Order Is Shipped
nl: Bestelling is verzonden

en: Someone Registered for Giveaway
nl: Iemand heeft zich ingeschreven voor giveaway

en: Someone Registered for Giveaway with Specific Action
nl: Iemand geregistreerd voor giveaway met specifieke actie

en: Best WordPress Giveaway and Contest Plugin.
nl: Beste WordPress weggeef en prijsvraag plugin.

en: Level
nl: Niveau

en: WS Form LITE is a powerful contact form builder plugin for WordPress.
nl: WS Form LITE is een krachtige plugin voor de bouwer van contactformulieren voor WordPress.

en: Subscription Form Submitted with Specific List
nl: Inschrijfformulier ingediend met specifieke lijst

en: Newsletter is a powerful yet simple email creation tool that helps you get in touch with your subscribers and engage them with your own content.
nl: Nieuwsbrief is een krachtig maar eenvoudig gereedschap voor het maken van e-mails waarmee je in contact kunt komen met je abonnees en ze kunt betrekken bij je eigen inhoud.

en: Newsletter
nl: Nieuwsbrief

en: The most powerful learning management system for WordPress. LearnDash Achievements empowers you to recognize and celebrate your learners` accomplishments with customizable rewards and achievements.
nl: Het krachtigste leermanagementsysteem voor WordPress. LearnDash Achievements stelt je in staat om de prestaties van je leerlingen te erkennen en te vieren met aanpasbare beloningen en prestaties.

en: LearnDash Achievements
nl: LearnDash prestaties

en: Ad Status Set to Specific Type
nl: Advertentie status ingesteld op specifiek type

en: Ad Status Changed
nl: Ad status gewijzigd

en: A Powerful WordPress Ad Management Plugin. Advanced Ads is a great plugin that makes it easier to manage your ads.
nl: Een krachtige WordPress advertentie beheer plugin. Geavanceerde advertenties is een geweldige plugin die het makkelijker maakt om je advertenties te beheren.

en: Advanced Ads
nl: Geavanceerde advertenties

en: Set Ad Status
nl: Advertentie status instellen

en: Find User By ID
nl: Gebruiker zoeken op ID

en: User Subscription Updated
nl: Gebruikersabonnement geüpdatet

en: User Subscription Expires
nl: Gebruikersabonnement verloopt

en: User Subscribes To Product
nl: Gebruiker schrijft zich in voor product

en: User Renews Subscription
nl: Gebruiker verlengt abonnement

en: User Purchases Variable Subscription
nl: Gebruiker koopt variabel abonnement

en: User Cancels Subscription
nl: Gebruiker annuleert abonnement

en: Registration Form Submitted
nl: Ingediend registratieformulier

en: Lead generation plugin for WordPress.
nl: Plugin voor het genereren van leads voor WordPress.

en: Thrive Leads
nl: Thrive leads

en: Subscription Renewal
nl: Abonnement vernieuwing

en: Connect
nl: Verbinden

en: Learn More
nl: Leer meer

en: Please connect to or create your OttoKit (Formerly SureTriggers) account. This will enable you to connect your various plugins and apps together and automate repetitive tasks.
nl: Maak verbinding met of maak je OttoKit (voorheen SureTriggers) account aan. Hiermee kun je je verschillende plugins en apps met elkaar verbinden en terugkerende taken automatiseren.

en: Get Started
nl: Aan de slag

en: This will enable you to connect your various plugins, and apps together and automate repetitive tasks.
nl: Hiermee kun je je verschillende plugins en apps met elkaar verbinden en repetitieve taken automatiseren.

en: WPLMS is a social network plugin for WordPress that allows you to quickly add a social network.
nl: WPLMS is een sociale netwerk plugin voor WordPress waarmee je snel een sociaal netwerk kunt toevoegen.

en: Building forms in WordPress can be hard. WPForms makes it easy.
nl: Formulieren maken in WordPress kan moeilijk zijn. WPForms maakt het gemakkelijk.

en: WP User Manager is a User management form plugin.
nl: WP User Manager is een plugin voor gebruiker beheer formulieren.

en: User Updates Profile Photo
nl: Gebruiker update profielfoto

en: User Updates Profile Description
nl: Gebruiker update profiel beschrijving

en: User Updates Cover Photo
nl: Gebruiker update omslagfoto

en: User Updates Account Information
nl: Gebruiker update informatie over account

en: User Removes Profile Photo
nl: Gebruiker verwijderd profielfoto

en: User Removes Profile Cover Image
nl: Gebruiker verwijderd profiel omslagafbeelding

en: WP Simple Pay is a WordPress Payment form plugin.
nl: WP Simple Pay is een WordPress betaling formulier plugin.

en: Subscription For Form Created
nl: Abonnement voor formulier gemaakt

en: Payment For Form Completed
nl: Betaling voor formulier afgerond

en: WP-Polls is a WordPress polls plugin.
nl: WP-Polls is een WordPress polls plugin.

en: Poll Submitted
nl: Ingediende poll

en: Poll Submitted with a Specific Answer
nl: Poll met een specifiek antwoord

en: Manage job listings from the WordPress admin panel.
nl: Beheer vermeldingen van vacatures vanuit het beheerpaneel van WordPress.

en: User publishes a job of a type
nl: Gebruiker publiceert een taak van een type

en: WP Fusion links WordPress with CRM.
nl: WP Fusion links WordPress met CRM.

en: Tag Removed From User
nl: Tag verwijderd van gebruiker

en: Tag Added To User
nl: Tag toegevoegd aan gebruiker

en: Remove Tag From User
nl: Tag verwijderen van gebruiker

en: Please enter valid user.
nl: Voer een geldige gebruiker in.

en: Add Tag To User
nl: Tag toevoegen aan gebruiker

en: Post Type Imported
nl: Berichttype geïmporteerd

en: Import Failed
nl: Import mislukt

en: Import Completed
nl: Importeren afgerond

en: User views any post
nl: Gebruiker bekijkt elk bericht

en: User's profile field is updated
nl: Het profielveld van de gebruiker is geüpdatet

en: User resets their password
nl: Gebruiker reset zijn wachtwoord

en: User's specific meta key is updated
nl: De specifieke meta sleutel van de gebruiker is geüpdatet

en: User logs in to the site
nl: Gebruiker logt in op de site

en: User is created
nl: Gebruiker is aangemaakt

en: User's comment on a post is approved
nl: Reactie van gebruiker op bericht is goedgekeurd

en: Role: Change the users role to a new role
nl: Rol: wijzig de rol van de gebruiker in een nieuwe rol

en: User updates a post in a specific status
nl: Gebruiker update een bericht in een specifieke status

en: User updates a post
nl: Gebruiker update een bericht

en: Post/Page/CPT is moved to Trash
nl: Bericht/Pagina/CPT is verplaatst naar prullenbak

en: User's specific type of post is set to a status
nl: Het specifieke type bericht van de gebruiker is ingesteld op een status

en: User submits a comment on a post
nl: Gebruiker geeft reactie op bericht

en: Role: A user's role changed from a specific role to a specific role
nl: Rol: de rol van een gebruiker is veranderd van een specifieke rol in een specifieke rol

en: Role: Add a new role to the users roles
nl: Rol: een nieuwe rol toevoegen aan de gebruikersrollen

en: Email address "%1$s" already exists.
nl: E-mailadres "%1$s" bestaat al.

en: Invalid email address: %1$s.
nl: Ongeldig e-mailadres: %1$s.

en: Username "%1$s" already exists.
nl: Gebruikersnaam "%1$s" bestaat al.

en: Invalid username: %1$s.
nl: Ongeldige gebruikersnaam: %1$s.

en: User: Update User Details
nl: Gebruiker: gebruikersgegevens updaten

en: No post meta array found to update!
nl: Geen bericht meta array gevonden om te updaten!

en: Post: Update a Post
nl: Bericht: bericht updaten

en: User: Set User meta
nl: Gebruiker: stel gebruiker meta in

en: No post meta operation found!
nl: Geen bericht meta bewerking gevonden!

en: Post: Set Post meta
nl: Bericht: stel bericht meta in

en: Send an email
nl: Stuur een e-mail

en: Please enter valid email.
nl: Geef een geldig e-mailadres in.

en: User not found.
nl: Gebruiker niet gevonden.

en: User deleted successfully.
nl: Gebruiker succesvol verwijderd.

en: User: Remove User
nl: Gebruiker: gebruiker verwijderen

en: Role: Remove a role from the user
nl: Rol: verwijder een rol van de gebruiker

en: User: Find User meta
nl: Gebruiker: gebruiker meta zoeken

en: User: Find User meta by key
nl: Sleutel: zoek meta van gebruiker op sleutel

en: Unable to show the password while updating the user
nl: Kan het wachtwoord niet tonen tijdens het updaten van de gebruiker

en: User: Create new user if not exists with Email
nl: Gebruiker: maak een nieuwe gebruiker als die nog niet bestaat met E-mail

en: Failed to insert post!
nl: Bericht invoegen mislukt!

en: Post: Create a Post
nl: Bericht: maak een bericht

en: Create Comment
nl: Reactie maken

en: Role: Change the user's role to a new role
nl: Rol: wijzig de rol van de gebruiker in een nieuwe rol

en: Role: Add a new role to the user's roles
nl: Rol: een nieuwe rol toevoegen aan de rollen van de gebruiker

en: User views a product
nl: Gebruiker bekijkt een product

en: User purchases a variable subscription
nl: Gebruiker koopt een variabel abonnement

en: User reviews a product
nl: Gebruiker beoordeeld een product

en: User purchases a variable product with a variation selected
nl: Gebruiker koopt een variabel product met een geselecteerde variatie

en: User purchases a product
nl: Gebruiker koopt een product

en: Order created
nl: Bestelling gemaakt

en: Product is added to cart
nl: Product is toegevoegd aan winkelwagen

en: Create a new order for the user
nl: Een nieuwe bestelling voor de gebruiker aanmaken

en: Generate a coupon code.
nl: Genereer een waardebon code.

en: Woocommerce subscriptions plugin.
nl: WooCommerce abonnementen plugin.

en: WoocommerceSubscriptions
nl: WooCommerceSubscriptions

en: Create a subscription order with a product
nl: Een bestelling voor een abonnement met een product maken

en: Woocommerce memberships plugin.
nl: WooCommerce lidmaatschappen plugin.

en: A user's access to a membership plan expires
nl: De toegang van een gebruiker tot een lidmaatschapsabonnement verloopt

en: A user's access to a membership plan is cancelled
nl: De toegang van een gebruiker tot een lidmaatschapsabonnement is geannuleerd

en: A user is added to a membership plan
nl: Een gebruiker is toegevoegd aan een abonnement

en: The user was not a member of the specified membership plan.
nl: De gebruiker was geen lid van het opgegeven abonnement.

en: The user was not a member of any membership plans.
nl: De gebruiker was geen lid van een abonnement.

en: Remove the user from a membership plan.
nl: De gebruiker uit een abonnement verwijderen.

en: The user email is not valid.
nl: De e-mail van de gebruiker is ongeldig.

en: This user is not registered.
nl: Deze gebruiker is niet geregistreerd.

en: This user has already an active membership in the specified membership plan.
nl: Deze gebruiker heeft al een actief lidmaatschap in het opgegeven lidmaatschapsplan.

en: Add the user to a membership plan.
nl: Voeg de gebruiker toe aan een abonnement.

en: User Removed from Membership Level
nl: Gebruiker verwijderd van lidmaatschapsniveau

en: User Added to Membership Level
nl: Gebruiker toegevoegd aan lidmaatschapsniveau

en: A user profile plugin.
nl: Een plugin voor gebruikersprofielen.

en: User Role Change
nl: Gebruikersrol wijzigen

en: User Registers With A Form
nl: Gebruiker registreert zich met een formulier

en: User LogsIn With A Form
nl: Gebruiker logt in met een formulier

en: User Become Inactive
nl: Gebruiker wordt inactief

en: Set the user's role to a specific role
nl: De rol van de gebruiker instellen op een specifieke rol

en: This user is not type of WP_User
nl: Deze gebruiker is niet van het type WP_User

en: Add a role to the user's roles
nl: Een rol toevoegen aan de rollen van de gebruiker

en: Supercharge the Gutenberg editor with beautiful and powerful blocks to design websites.
nl: Supercharge de Gutenberg editor met mooie en krachtige blokken om sites te ontwerpen.

en: Easily Create And Sell Online Courses On Your WP Site With TutorLMS.
nl: Maak en verkoop eenvoudig online cursussen op je WP site met TutorLMS.

en: User purchases a course [WooCommerce]
nl: Gebruiker koopt een cursus [WooCommerce]

en: User complete Lesson
nl: Gebruiker vult les in

en: User complete Course
nl: Gebruiker voltooit cursus

en: Remove User from Course
nl: Gebruiker van cursus verwijderen

en: Enroll User in Course
nl: Gebruiker inschrijven voor cursus

en: A User Clicks on Trigger Button
nl: Een gebruiker klikt op de trigger knop

en: A Trigger Button to complete the automation.
nl: Een trigger knop om de automatisering te voltooien.

en: Trigger Button
nl: Trigger knop

en: User Removed
nl: Gebruiker verwijderd

en: User Added
nl: Gebruiker toegevoegd

en: Group Updated
nl: Groep geüpdatet

en: A simple yet powerful way to add content restriction to your website.
nl: Een eenvoudige, maar krachtige manier om inhoudsbeperking toe te voegen aan je site.

en: Add User to Access Group
nl: Gebruiker toevoegen aan toegangsgroep

en: Customer Membership Expired
nl: Lidmaatschap klant verlopen

en: Restrict Content Pro
nl: Restrict inhoud Pro

en: Remove User from Membership Level
nl: Gebruiker van lidmaatschapsniveau verwijderen

en: Add User to Membership Level
nl: Gebruiker toevoegen aan lidmaatschapsniveau

en: New Comment On Site
nl: Nieuwe reactie op site

en: Comment Marked As Resolved
nl: Reactie gemarkeerd als opgelost

en: A WordPress plugin for Website & Design feedback.
nl: Een WordPress plugin voor site & ontwerp feedback.

en: Video Watched
nl: Video bekeken

en: Video Completed
nl: Video afgerond

en: Connect with your fans, faster your community.
nl: Verbinding maken met je fans, sneller je community.

en: Pie Forms is a WordPress Form Builder.
nl: Pie Forms is een WordPress bouwer voor formulieren.

en: New Activity Post
nl: Nieuwe activiteitsbericht

en: PeepSo is a social network plugin for WordPress that allows you to quickly add a social network.
nl: PeepSo is een sociale netwerk plugin voor WordPress waarmee je snel een sociaal netwerk kunt toevoegen.

en: A user renews an expired membership
nl: Een gebruiker vernieuwt een verlopen lidmaatschap

en: A user purchases a membership
nl: Een gebruiker koopt een lidmaatschap

en: A user's subscription to a membership expires
nl: Het abonnement van een gebruiker op een lidmaatschap verloopt

en: A user cancels a membership
nl: Een gebruiker annuleert een lidmaatschap

en: An admin assigns a membership level to a user
nl: Een beheerder wijst een lidmaatschapsniveau toe aan een gebruiker

en: A tool that help to start, manage and grow membership.
nl: Een gereedschap dat helpt om lidmaatschap te starten, beheren en laten groeien.

en: We're unable to cancel the specified level from the user.
nl: We kunnen het opgegeven niveau van de gebruiker niet annuleren.

en: User was not a member of the specified level.
nl: Gebruiker was geen lid van het opgegeven niveau.

en: User removed from Membership level.
nl: Gebruiker verwijderd van lidmaatschap niveau.

en: User does not belong to any membership levels.
nl: Gebruiker behoort tot geen enkel lidmaatschapsniveau.

en: Remove the user from a membership level
nl: De gebruiker van een lidmaatschapsniveau verwijderen

en: We're unable to assign the specified level to the user.
nl: We kunnen het opgegeven niveau niet aan de gebruiker toewijzen.

en: User added to Membership level.
nl: Gebruiker toegevoegd aan lidmaatschapsniveau.

en: Invalid level.
nl: Ongeldig niveau.

en: User is already a member of the specified level.
nl: Gebruiker is al lid van het opgegeven niveau.

en: Add the user to a membership level
nl: De gebruiker toevoegen aan een lidmaatschapsniveau

en: Ninja Forms is a WordPress Form Builder.
nl: Ninja formulieren is een bouwer van WordPress formulieren.

en: A free points management plugin for WordPress.
nl: Een gratis plugin voor punten beheer voor WordPress.

en: Award Rank
nl: Award rang

en: Awarded by SureTriggers
nl: Toegekend door SureTriggers

en: Award Points
nl: Punten toekennen

en: Award Badge
nl: Onderscheiding badge

en: Event Booking Pending
nl: Evenement reservering in afwachting

en: Event Booking Confirmed
nl: Boeking van evenement bevestigd

en: Event Booking Completed
nl: Evenement boeken afgerond

en: Event Booking Cancelled
nl: Boeking evenement geannuleerd

en: Best WordPress Event Calendar Plugin.
nl: Beste WordPress evenementenkalender plugin.

en: Register User for an Event
nl: Gebruiker registreren voor een evenement

en: MetForm is a WordPress Form Builder.
nl: MetForm is een WordPress bouwer voor formulieren.

en: Field is updated on Post
nl: Veld is geüpdatet op bericht

en: User Metabox Field Updated
nl: Gebruikers metabox veld geüpdatet

en: Meta Box is a framework that helps you create custom post types and custom fields quickly and easily.
nl: Meta Box is een framework waarmee je snel en eenvoudig extra berichttypes en aangepaste velden kunt maken.

en: Function rwmb_set_meta not exists. Please make sure the Metabox plugin is installed and active.
nl: Functie rwmb_set_meta bestaat niet. Controleer of de metabox plugin is geïnstalleerd en actief is.

en: Function rwmb_get_object_fields not exists. Please make sure the Metabox plugin is installed and active.
nl: Functie rwmb_get_object_fields bestaat niet. Controleer of de metabox plugin is geïnstalleerd en actief is.

en: Get Object Fields
nl: Objectvelden verkrijgen

en: Function rwmb_get_value not exists. Please make sure the Metabox plugin is installed and active.
nl: Functie rwmb_get_value bestaat niet. Zorg er voor dat de metabox plugin is geïnstalleerd en actief is.

en: No value found.
nl: Geen waarde gevonden.

en: Get Meta Value
nl: Verkrijg Meta waarde

en: Membership Purchased
nl: Lidmaatschap gekocht

en: MemberPress will Help Build Membership Site.
nl: MemberPress helpt bij het bouwen van een lidmaatschapssite.

en: Empty subscription table
nl: Tabel met lege abonnementen

en: Remove from Membership
nl: Verwijderen uit lidmaatschap

en: Add to Membership
nl: Toevoegen aan lidmaatschap

en: Easily Create And Sell Online Courses On Your WP Site With MemberPressCourse.
nl: Maak en verkoop eenvoudig online cursussen op je WP site met MemberPressCourse.

en: Reset Course Progress
nl: Reset cursusvoortgang

en: Complete Lesson
nl: Les voltooien

en: Complete Course
nl: Rond cursus af

en: User Enrolled InTo Course
nl: Gebruiker ingeschreven voor cursus

en: Quiz Passed
nl: Quiz geslaagd

en: Quiz Failed
nl: Quiz mislukt

en: A WordPress LMS Plugin.
nl: Een WordPress LMS plugin.

en: User unrolled from course successfully.
nl: Gebruiker is succesvol uit de cursus gestapt.

en: User progress reset successfully.
nl: Gebruikersvoortgang succesvol gereset.

en: User not enrolled into this course.
nl: Gebruiker niet ingeschreven voor deze cursus.

en: User with the email provided not found.
nl: Gebruiker met opgegeven e-mail niet gevonden.

en: Unroll User From Course
nl: Gebruiker afrollen van cursus

en: Lesson marked complete successfully.
nl: Les gemarkeerd als succesvol afgerond.

en: Mark a lesson complete for the user
nl: Een les als afgerond markeren voor de gebruiker

en: Something went wrong. Please check the action step configuration.
nl: Er is iets fout gegaan. Controleer de configuratie van de actie.

en: Course marked as completed successfully.
nl: Cursus gemarkeerd als succesvol afgerond.

en: Mark a course complete for the user
nl: Een cursus als afgerond markeren voor de gebruiker

en: User already enrolled into this course.
nl: Gebruiker heeft zich al ingeschreven voor deze cursus.

en: User enrolled into course successfully.
nl: Gebruiker heeft zich met succes ingeschreven voor de cursus.

en: Success
nl: Succes

en: Login: %1$s Password: %2$s Site URL: %3$s
nl: Login: %1$s wachtwoord: %2$s site URL: %3$s

en: Login credentials for your course
nl: Login referenties voor je cursus

en: Enroll User To Course
nl: Gebruiker inschrijven voor cursus

en: A WordPress plugin for emails and newletters.
nl: Een WordPress plugin voor e-mails en nieuwsbrieven.

en: Add User to List
nl: Gebruiker toevoegen aan lijst

en: Update Subscriber Status
nl: Abonneestatus updaten

en: Remove User from List
nl: Gebruiker van lijst verwijderen

en: Add New Subscriber
nl: Nieuwe abonnee toevoegen

en: User purchase a membership
nl: Gebruiker koopt een lidmaatschap

en: User purchase course
nl: Gebruiker koopt cursus

en: User Completes a Lesson
nl: Gebruiker voltooit een les

en: User complete course
nl: Gebruiker voltooit cursus

en: Easily Create And Sell Online Courses On Your WP Site With LifterLMS.
nl: Maak en verkoop eenvoudig online cursussen op je WP site met LifterLMS.

en: Remove user from membership
nl: Gebruiker verwijderen uit lidmaatschap

en: Remove user from course
nl: Gebruiker uit cursus verwijderen

en: No membership is available
nl: Geen lidmaatschap beschikbaar

en: Enroll User in a Membership
nl: Gebruiker aanmelden voor lidmaatschap

en: User Enrolled In Course
nl: Gebruiker ingeschreven voor cursus

en: User completes lesson
nl: Gebruiker voltooit les

en: User completes course
nl: Gebruiker rond cursus af

en: Easily Create And Sell Online Courses On Your WP Site With LearnPress.
nl: Maak en verkoop eenvoudig online cursussen op je WP site met LearnPress.

en: Course Purchased
nl: Cursus gekocht

en: Topic Completed
nl: Onderwerp afgerond

en: Lesson Completed
nl: Les afgerond

en: Course Completed
nl: Cursus afgerond

en: Remove user from a group
nl: Gebruiker uit een groep verwijderen

en: Remove user from a course
nl: Verwijder gebruiker uit een cursus

en: Mark Course Complete For User
nl: Markeer cursus afgerond voor gebruiker

en: No course is available
nl: Er is geen cursus beschikbaar

en: Enroll User in a course
nl: Gebruiker inschrijven voor een cursus

en: No group is available
nl: Er is geen groep beschikbaar

en: User Not found
nl: Gebruiker niet gevonden

en: Add user to a group
nl: Gebruiker toevoegen aan een groep

en: A WordPress plugin that allows you to easily create contact or marketing form.
nl: Een WordPress plugin waarmee je eenvoudig een contact- of marketingformulier kunt maken.

en: Transaction Deleted
nl: Transactie verwijderd

en: Quote Deleted
nl: Citaat verwijderd

en: Quote Created
nl: Offerte gemaakt

en: Quote Accepted
nl: Offerte geaccepteerd

en: Invoice Deleted
nl: Factuur verwijderd

en: Event Deleted
nl: Evenement verwijderd

en: Contact Deleted
nl: Contact verwijderd

en: Contact Created
nl: Contact aangemaakt

en: Company Deleted
nl: Bedrijf verwijderd

en: Company Created
nl: Bedrijf aangemaakt

en: JetpackCRM is a WordPress Customer Support plugin.
nl: JetpackCRM is een WordPress plugin voor klantenondersteuning.

en: Delete Contact
nl: Contact verwijderen

en: Create Contact
nl: Contact maken

en: Add Tag to Contact
nl: Tag toevoegen aan contactpersoon

en: Add Tag to Company
nl: Tag toevoegen aan bedrijf

en: A dynamic form creation tool.
nl: Een dynamisch gereedschap voor het maken van formulieren.

en: A user updates a specific JetEngine field on a specific post type
nl: Een gebruiker updates een specifiek JetEngine veld op een specifiek berichttype

en: WordPress Dynamic Content Plugin for
    		Elementor.
nl: WordPress Dynamic Content plugin voor
    		Elementor.

en: A contact form builder plugin.
nl: Een plugin voor bouwers van contactformulieren.

en: Form Entry Rejected
nl: Invoerformulier afgewezen

en: Form Entry Approved
nl: Formulierinvoer goedgekeurd

en: Gravity Kit is a WordPress Plugin.
nl: Gravity kit is een WordPress plugin.

en: Gravity Forms is a WordPress Form Builder.
nl: Gravity formulieren is een WordPress bouwer voor formulieren.

en: User Submits Donation Form
nl: Gebruiker dient donatieformulier in

en: GiveWP is an evolving WordPress donation plugin with a team that genuinely cares about advancing the democratization of generosity.
nl: GiveWP is een WordPress donatie plugin met een team dat oprecht geeft om de democratisering van vrijgevigheid.

en: User’s Total Point Meets A Threshold
nl: Het totaal aantal punten van de gebruiker voldoet aan een drempel

en: User Earns Specific Number of Points
nl: Gebruiker verdient specifiek aantal punten

en: User Earns an Achievement
nl: Gebruiker verdient een prestatie

en: A user attains a rank
nl: Een gebruiker bereikt een rang

en: Revoke Rank to User
nl: Rang voor gebruiker intrekken

en: Revoke Points from the User
nl: Punten van de gebruiker intrekken

en: Revoke Certain Types of Points from User
nl: Bepaalde soorten punten van gebruikers intrekken

en: Revoke Achievement from User
nl: Prestatie intrekken van gebruiker

en: Award Rank to User
nl: Ken rang toe aan gebruiker

en: Award Points to User
nl: Punten toekennen aan gebruiker

en: Award Achievement to User
nl: Toekenning prestatie aan gebruiker

en: Tag Removed from Contact
nl: Tag verwijderd van contact

en: Tag Added to Contact
nl: Tag toegevoegd aan contact

en: Contact Removed from List
nl: Contact verwijderd van lijst

en: Contact Added to List
nl: Contact toegevoegd aan lijst

en: FunnelKit Automations is a WordPress Customer Support plugin.
nl: FunnelKit automatisering is een WordPress plugin voor klantenondersteuning.

en: FunnelKitAutomations
nl: FunnelKitAutomaties

en: Remove Tag(s) from Contact
nl: Tag(s) van contact verwijderen

en: Remove Contact from List(s)
nl: Contact verwijderen uit lijst(en)

en: Add Tag(s) to Contact
nl: Tag(s) toevoegen aan contact

en: Add Contact to List(s)
nl: Contact toevoegen aan lijst(en)

en: A form is submitted
nl: Er wordt een formulier ingediend

en: A form builder plugin.
nl: Een formulier bouwer plugin.

en: Form Entry Updated
nl: Formulierinvoer geüpdatet

en: A WordPress form builder plugin that lets you build single or multi-page contact forms.
nl: Een WordPress bouwer plugin waarmee je contactformulieren van één of meerdere pagina's kunt maken.

en: Tag Removed
nl: Label verwijderd

en: New Contact Added
nl: Nieuw contact toegevoegd

en: Tag Added
nl: Label toegevoegd

en: FluentCRM is a Self Hosted Email Marketing Automation Plugin for WordPress.
nl: FluentCRM is een self hosted e-mail marketing automatisering plugin voor WordPress.

en: Remove Tag
nl: Tag verwijderen

en: Remove Contact
nl: Contact verwijderen

en: Add Tag
nl: Label toevoegen

en: Add/Update Contact
nl: Contact toevoegen/updaten

en: Ticket Created
nl: Ticket aangemaakt

en: Ticket Closed by Customer
nl: Ticket gesloten door klant

en: Ticket Closed by Agent
nl: Ticket gesloten door agent

en: Customer Replied
nl: Klant heeft geantwoord

en: Agent Replied
nl: Medewerker heeft geantwoord

en: Fluent Support is a WordPress Customer Support plugin.
nl: Fluent ondersteuning is een WordPress plugin voor klantenondersteuning.

en: Fluent Support
nl: Fluent ondersteuning

en: Create Ticket
nl: Ticket maken

en: Create Or Obtain Customer
nl: Klant aanmaken of verkrijgen

en: User Submits Form
nl: Gebruiker verzendt formulier

en: Fluent Form is a WordPress Form Builder.
nl: Fluent formulier is een WordPress bouwer voor formulieren.

en: Register New User
nl: Registreer nieuwe gebruiker

en: User Unregister from event
nl: Gebruiker afmelden van evenement

en: User Registered in Event
nl: Gebruiker geregistreerd in evenement

en: Booking Approved
nl: Booking goedgekeurd

en: Easy event registration.
nl: Eenvoudige registratie van evenementen.

en: Unregister the user from an event
nl: De gebruiker afmelden voor een gebeurtenis

en: New Attendee
nl: Nieuwe deelnemer

en: Easily create and manage an events calendar on your WordPress site with The Events Calendar plugin.
nl: Maak en beheer eenvoudig een evenementenkalender op je WordPress site met de Events Calendar plugin.

en: RSVP on behalf of the user for an event
nl: RSVP namens de gebruiker voor een evenement

en: User submits a form
nl: Gebruiker verzendt een formulier

en: Elementor is the platform web creators choose to build professional WordPress websites, grow their skills, and build their business.
nl: Elementor is het platform dat webontwikkelaars kiezen om professionele WordPress sites te bouwen, hun vaardigheden te vergroten en hun bedrijf op te bouwen.

en: Stripe Payment Refunded
nl: Stripe betaling terugbetaald

en: Order Created
nl: Bestelling aangemaakt

en: License Key Status Changed To Expired
nl: Status licentiesleutel gewijzigd in verlopen

en: License Key Status Changed To Disabled
nl: Status licentiesleutel gewijzigd naar uitgeschakeld

en: License Key Status Changed To Active
nl: Status licentiesleutel gewijzigd naar actief

en: New License Key
nl: Nieuwe licentiesleutel

en: Easy Digital Downloads is a complete eCommerce solution for selling digital products on WordPress.
nl: Easy digital downloads is een complete e-commerce oplossing voor het verkopen van digitale producten op WordPress.

en: The Ultimate WordPress Page Builder.
nl: De ultieme WordPress bouwer.

en: A WordPress plugin to convert visitors into leads, subscribers and customers.
nl: Een WordPress plugin om bezoekers om te zetten in leads, abonnees en klanten.

en: A WordPress plugin of form submission
nl: Een WordPress plugin voor het indienen van formulieren

en: User declines a one click upsell
nl: Gebruiker weigert een upsell met één klik

en: User accepts a one click upsell
nl: Gebruiker accepteert een upsell met één klik

en: Create beautiful checkout pages & sales flows for WooCommerce.
nl: Maak prachtige afrekenpagina's & verkoop flows voor WooCommerce.

en: A user updates their profile
nl: Een gebruiker update zijn profiel

en: A user updates their profile in a specific field
nl: Een gebruiker update zijn profiel in een specifiek veld

en: A user updates their avatar
nl: Een gebruiker update zijn avatar

en: A user sends a friendship request
nl: Een gebruiker verzendt een vriendschapsverzoek

en: A user requests access to a private group
nl: Een gebruiker vraagt toegang aan tot een privégroep

en: A user registers with specific field
nl: Een gebruiker registreert zich met een specifiek veld

en: A user posts activity to their stream
nl: Een gebruiker plaatst activiteiten op zijn stream

en: A user makes a post to the activity stream of a group
nl: Een gebruiker maakt een bericht in de activiteitenstroom van een groep

en: A user's member type is set to a specific type
nl: Het type lid van een gebruiker is ingesteld op een specifiek type

en: A user joins a private group
nl: Een gebruiker wordt lid van een besloten groep

en: A user creates a group
nl: Een gebruiker maakt een groep

en: A user's connection request is accepted
nl: De aanvraag voor verbinding van een gebruiker is geaccepteerd

en: The user's account is activated
nl: De gebruikersaccount is geactiveerd

en: A user accepts a friendship request
nl: Een gebruiker accepteert een vriendschap verzoek

en: A user leaves a group
nl: Een gebruiker verlaat een groep

en: A user joins a public group
nl: Een gebruiker wordt lid van een openbare groep

en: A WordPress plugin that lets you gamify your WordPress website.
nl: Een WordPress plugin waarmee je je WordPress site kunt gamificeren.

en: Set The User's Extended Profile Data
nl: De uitgebreide profielgegevens van de gebruiker instellen

en: Send the user a notification
nl: Verzend een melding naar de gebruiker

en: Send a private message to the user
nl: Verzend een privébericht naar de gebruiker

en: Send a friendship request to a user
nl: Verstuur een vriendschapsaanvraag naar een gebruiker

en: Send all members of a group a notification
nl: Verzend een melding naar alle leden van een groep

en: Remove the user from a group
nl: De gebruiker uit een groep verwijderen

en: End friendship with a user
nl: Vriendschap met een gebruiker beëindigen

en: Create a group
nl: Een groep maken

en: Set the user's member type to a specific type
nl: Stel het type lid van de gebruiker in op een specifiek type

en: Add user to group
nl: Gebruiker toevoegen aan groep

en: Add a post to the user's activity stream
nl: Bericht toevoegen aan de activiteitenstroom van de gebruiker

en: Add a post to the sitewide activity stream
nl: Een bericht toevoegen aan de sitebrede activiteitenstroom

en: Add a post to the activity stream of a group
nl: Bericht toevoegen aan de activiteitenstroom van een groep

en: User Sends Request
nl: Gebruiker verzendt aanvraag

en: User Profile Type Set To Specific Type
nl: Type gebruikersprofiel ingesteld op specifiek type

en: User Leaves Group
nl: Gebruiker verlaat groep

en: User Joins Public Group.
nl: Gebruiker sluit zich aan bij openbare groep.

en: User Accepts Request
nl: Gebruiker aanvaardt aanvraag

en: Subscribe User to Forum
nl: Gebruiker aanmelden voor forum

en: Send Notification To All Members Of Group
nl: Melding verzenden naar alle leden van de groep

en: Send Message
nl: Bericht ververzenden

en: Remove User from Group
nl: Gebruiker uit groep verwijderen

en: Add User to Group
nl: Gebruiker toevoegen aan groep

en: Add post to activity stream of group
nl: Bericht toevoegen aan activiteitenstroom van groep

en: Add post to activity feed
nl: Bericht toevoegen aan feed met activiteiten

en: Form Submitted
nl: Formulier ingediend

en: Visual Site Builder for WordPress
nl: Visuele site bouwer voor WordPress

en: User Submits Contact/Subscribe Form
nl: Gebruiker verstuurt contact/inschrijfformulier

en: Topic Created.
nl: Onderwerp aangemaakt.

en: Reply To Topic.
nl: Onderwerp beantwoorden.

en: Discussion forums for WordPress.
nl: Discussieforums voor WordPress.

en: Subscribe User In Forum
nl: Gebruiker aanmelden voor forum

en: Add Topic to Forum
nl: Onderwerp toevoegen aan forum

en: Please enter valid email address.
nl: Voer een geldig e-mailadres in.

en: Error
nl: Fout

en: Add Reply In Topic
nl: Antwoord toevoegen in onderwerp

en: BadgeOS lets your site’s users complete tasks and earn badges that recognize their achievement.
nl: BadgeOS laat gebruikers van je site taken voltooien en badges verdienen die hun prestaties erkennen.

en: Award a Achievement to the user
nl: Een beloning toekennen aan de gebruiker

en: Required field is missing:
nl: Vereist veld ontbreekt:

en: New Event Attendee
nl: Nieuw evenement

en: Appointment Rescheduled
nl: Afspraak verzet

en: Appointment Cancelled
nl: Afspraak geannuleerd

en: New Appointment Booked
nl: Nieuwe afspraak geboekt

en: A WordPress plugin that allows you to easily schedule and manage appointments and bookings on your website.
nl: Een WordPress plugin waarmee je eenvoudig afspraken en boekingen kunt plannen en beheren op je site.

en: New Referral/Referral Status Updated
nl: Nieuwe verwijzer/status verwijzer geüpdatet

en: Affiliate Awaiting Approval
nl: Affiliate wacht op goedkeuring

en: Affiliate Approved
nl: Affiliate goedgekeurd

en: Affiliate Plugin for WordPress.
nl: Affiliate plugin voor WordPress.

en: Field Updated On User Profile
nl: Veld geüpdatet op gebruikersprofiel

en: Field Updated On Post
nl: Veld geüpdatet op bericht

en: Advanced Custom Fields (ACF) helps you easily customize WordPress with powerful, professional and intuitive fields.
nl: Advanced Custom Fields (ACF) helpt je eenvoudig WordPress aan te passen met krachtige, professionele en intuïtieve velden.

en: User Spends Store Credit
nl: Gebruiker geeft winkeltegoed uit

en: User Lifetime Credit Exceeds Specific Amount
nl: Levenslange krediet van gebruiker overschrijdt specifiek bedrag

en: User Store Credit Exceeds Specific Amount
nl: Winkeltegoed van gebruiker overschrijdt specifiek bedrag

en: Advanced coupons for Woocommerce
nl: Geavanceerde waardebonnen voor WooCommerce

en: Advanced Coupons
nl: Geavanceerde waardebonnen

en: Remove Store Credit from User
nl: Winkeltegoed verwijderen van gebruiker

en: Add Store Credit to User
nl: Winkelkrediet toevoegen aan gebruiker

en: Cache cleared
nl: Cache gewist

en: Clearing the cache
nl: Het wissen van de cache

en: Are you sure to clear cache?
nl: Weet je zeker dat je de cache moet wissen?

en: By clicking here, your current connection with the OttoKit for this site will be set to default
nl: Door hier te klikken wordt je huidige verbinding met de OttoKit voor deze site op standaard gezet

en: Clear Cache
nl: Cache wissen

en: General Settings
nl: Algemene instellingen

en: General
nl: Algemeen

en: Content
nl: Inhoud

en: Title
nl: Titel

en: Author
nl: Auteur

en: Website
nl: Site

en: User Password
nl: Gebruikers wachtwoord

en: Display Name
nl: Weergavenaam

en: User Email
nl: Gebruikers e-mail

en: User Name
nl: Gebruikersnaam

en: Cancelled by Us (Post-Quote)
nl: Geannuleerd door ons (Bericht)

en: Cancelled by Us (Pre-Quote)
nl: Door ons geannuleerd (Pre-Quote)

en: Cancelled by Customer
nl: Geannuleerd door klant

en: Blacklisted
nl: Staat in blokkeerlijst

en: Refused
nl: Geweigerd

en: Customer
nl: Klant

en: No
nl: Nee

en: Yes
nl: Ja

en: Complained
nl: Geklaagd

en: Unsubscribed
nl: Uitgeschreven

en: Pending
nl: In behandeling

en: Subscribed
nl: Geabonneerd

en: No title
nl: Geen titel

en: Clicked!!
nl: Geklikt!!

en: Clicking...
nl: Klikken...

en: Click here
nl: Klik hier
